Články

Trápení na pláži

12. srpna 2012 v 11:56 | AnneTodd
Idol mnoha žen, herec Hugh Jackman (43), kterého jste mohli vidět například ve filmu Van Helsing, byl nedávno spatřen na pláži Bondi v jeho rodné Austrálii. Při pohledu na jeho sexy tělo přítomné ženy omdlévaly a mužům nezbývalo, než jen závistivě přihlížet.

Jeden z nejpřitažlivějších herců současnosti se vydal na ranní plavání a běh na jednu z australských pláží. Hugh v mnoha rolích odhaluje svou hruď, proto na své postavě tvrdě pracuje. Během natáčení má prý dokonce na place k dispozici svou vlastní posilovnu.

Herec se momentálně připravuje na natáčení filmu The Wolverine vycházejícího ze slavného komiksu Chrise Claremonta a Franka Millera. V roli Wolverina se objeví právě Hugh. V dalších rolích se představí například Brian Tee, Will Yun Lee nebo Tao Okamoto.


Hugh Jackman na pláži Bondi.

Hugh Jackman se na svou roli připravuje opravdu svědomitě.

ZDROJ: Super.cz

Pohyb, a to jakýkoli, mi vždycky dělal potěšení

17. prosince 2011 v 10:19
Jen letos se populární mutant z X-Menů Hugh Jackman představil v další napínavé sci-fi Ocelová pěst, vrátil se na Broadway v one man show a chystá se natáčet novou verzi muzikálu Bídníci. A všude sklízí urostlý a všestranně nadaný rodák ze Sydney samou chválu.

"Hugh je známý jako nejpříjemnější člověk v branži. Musím to potvrdit. Je to šílené, ale zdá se, jako by mu nikdy nikdo neřekl, že je neuvěřitelně pohledný a současně že je fenomenální filmovou hvězdou. Na někoho takového je zkrátka až příliš milý. I titulní postavě Charlieho Kentona, drsného a neústupného bývalého boxera, dodává jistou dávku sympatie," nešetří na jeho adresu superlativy režisér Ocelové pěsti Shawn Levy.

V thrillerové fantasy X-Men Origins: Wolverine (2009) s Američanem Lievem Schreiberem.
V thrillerové fantasy X-Men Origins: Wolverine (2009) s Američanem Lievem Schreiberem.

Pyšný na to, že Hugh kývl na roli Jeana Valjeana v Bídnících, je i Brit Tom Hooper, režisér ověnčený Oscary za Královu řeč. "Je ohromně talentovaný. Supermana z plátna klidně vymění za postavu v muzikálu, což jistě není u herců běžné, a navíc opravdu krásně zpívá. Jak jinak by mu mohla také například právě teď na dva měsíce patřit Broadway?" říká s úctou.
Na účinkování s Jackmanem vzpomíná snad každý jeho kolega. "V roce 2009 jsem si s ním na Broadwayi zahrál v poutavém příběhu Steady Rain. Je výborný parťák," vzpomíná Daniel Craig, dnes už známý jako agent 007. A pozadu pochopitelně nezůstává ani slabé pohlaví. Hugh má snad nejvíc fanynek na světě.
"Australští muži jsou totiž trochu jiní - obhroublí, nevrlí a upocení, Hugh měří metr devadesát, je vždycky usměvavý a v civilu vždy jako ze škatulky. Ženy jsou z něho úplně paf a kolegyně také," tvrdí jeho hvězdná filmová partnerka a krajanka Nicol Kidmanová.

Sexy muž s jemnou duší

Pozadu nezůstává ani Hughova manželka, o osm let starší herečka Deborra-Lee Furnessová, která s ním žije patnáct let. Když před dvěma lety vyhrál v anketě časopisu People o nejvíce sexy muže světa, prohlásila: "Konečně na to přišli. Mohla jsem jim to říct už dávno. Hugh má nádherné tělo a je v naprosto dokonalé formě. Já ho ale miluju proto, co se v něm skrývá. Je to romantik, který doma zpívá balady a svým dětem - Oscarovi (11) a Ave (6) - dovede udělat ty nejlepší lívance. Je to chlap v tom nejlepším slova smyslu, který má navíc jemnou duši."

Oscara i Avu adoptovali potom, co Deborra po dvou potratech zjistila, že nemůže mít děti.
Oscara i Avu adoptovali potom, co Deborra po dvou potratech zjistila, že nemůže mít děti.

Aby toho nebylo málo, Hugh je i výborný moderátor. Když se v roce 2009 ujal 81. vyhlášení cen Akademie, ohromil svým výkonem jak přítomné v Kodak Theater, tak diváky u televizních obrazovek po celém světě a proti předchozímu roku pomohl sledovanost ceremoniálu zvýšit o 13 procent.
Nejednalo se ale o jeho první moderování podobného večera. V minulosti už třikrát po sobě moderoval předávání cen Tony (v letech 2003-2005), aby si ji v muzikálu The Boy from Oz v roce 2004 svým vystoupením sám vysloužil.
Svoje vlohy snad úplně pro všechno vysvětluje následovně: "Víte, začalo to vlastně tím, že jsem nechtěl být nezaměstnaný. Když jsem v roce 1994 ukončil dramatickou akademii v Perthu, zkoušel jsem to, kde se dalo. Všude, kam jsem přijel, jsem dělal spousty konkurzů na filmy, klepal jsem na dveře hudebních divadel, bral jsem role v jakékoli hře, kterou mi nabídli, prostě jsem využil každou nabízenou příležitost."
"Tak jsem postupně zjistil, že jsem docela dobrý v různých žánrech, a začal jsem na sobě pracovat. Nebál jsem se ani riskovat a udělat ze sebe mnohdy blázna, protože jsem cítil, že i to k herectví patří. Díky tomuto přístupu jsem se postupně začal zabydlovat v šoubyznysu."
Hugh Jackman
Všude, kam jsem přijel, jsem dělal spousty konkurzů na filmy, klepal jsem na dveře hudebních divadel, bral jsem role v jakékoli hře, kterou mi nabídli, prostě jsem využil každou nabízenou příležitost.

K tomu Hugh od mládí aktivně sportoval. Na střední škole hrál ragby a kriket, v atletice vynikal ve skoku do výšky a byl členem plaveckého týmu. Rád hraje basketbal a miluje jízdu na kajaku.
"Pohyb, a to jakýkoli, mi vždycky dělal potěšení. Proto mi možná ani nevadí hodiny strávené v posilovnách a drezura, s kterou se připravuji na fyzicky náročné role, jako bude po Ocelové pěsti i další Wolverine, plánovaný na rok 2013. Mezitím ale budu hubnout. Při mojí one man show na Broadwayi, kde se denně pohybuji několik hodin, ze mě kila jen padají, což se mi bude hodit i v muzikálu Bídníci, kde jako Jean Valjean také nemohu mít nabouchané svaly jako boxer Charlie z Ocelové pěsti. Holt za všechno se v životě platí," směje se.
V drsné sci-fi Ocelová pěst nahrazují lidské boxery nemilosrdní roboti.
V drsné sci-fi Ocelová pěst nahrazují lidské boxery nemilosrdní roboti.
FOTO: Falcon

A co ho na drsném akčním snímku oslovilo nejvíc? "Hlavní, co mě zaujalo na scénáři, byl vztah otce a syna a myšlenka, že lidé, kteří udělali chyby a něčeho litují, mohou dostat druhou šanci a stát se lepšími. Ve filmu totiž oba společně spojí síly, aby postavili a vytrénovali nového robota a proměnili ho v boxerského šampióna. Zatímco si buduje jméno v brutálním a nemilosrdném světě robotických zápasů, zjišťuje Charlie, že se mu navzdory všem očekáváním za synovy pomoci nabízí poslední šance na boxerský comeback. No, není to nádherné?" říká Hugh.
S úsměvem dodává: "Sám se budu moc snažit, aby můj vztah se synem vyšel také co nejlépe. Zatím mě Oscar, jak sám říká, využívá jako lákadlo na děvčata, kterých je prý kolem mě vždycky dost. Sbírá jejich fotky a nosí mi je k podpisu, což mu dodává na důležitosti. Věřím, že až bude starší, ocení mě trochu víc."

ZDROJ: Novinky.cz

Nový muzikál Hugha Jackmana na Broadwayi trhá rekordy

3. listopadu 2011 v 12:17
Herec Hugh Jackman (43) se stal rekordmanem na Broadwayi. Jeho nově uvedený muzikál v divadle Broadhurst totiž trhl v předprodeji lístků nový rekord - za jediný týden se jich prodalo za 1,2 miliónu dolarů - asi 22 miliónů korun.
To je zatím nejvíc, předchozími rekordmany byli Billy Crystal s jeho 700 Sundays, Jude Law v Hamletovi a Al Pacino v Kupci benátském.

Hugh se vrátí na Broadway 10. listopadu a bude tam hrát a zpívat po deset týdnů. Jackman si zazpívá své oblíbené písně z různých muzikálů v doprovodu osmnáctičlenného orchestru.

Herec Hugh Jackman.
ZDROJ: super.cz

Hugh Jackman frajeřil na laně a málem přišel o oko

19. prosince 2010 v 18:49
Australský herec Hugh Jackman (42) se sice proslavil jako Wolverine, ale ve slavné talk-show Oprah Winfreyové ho veškeré nadpřirozené schopnosti opustily. Hrdina hollywoodských akčních filmů totiž chtěl vstoupit na scénu dramaticky.

Oprah Winfreová se snažila herci ošetřit ránu u oka.

Oprah Winfreová se snažila herci ošetřit ránu u oka.

Včera 21:15 - Sydney
Rozhodl se, že slaní na jeviště opery v Sydney na stometrovém laně. Bohužel ale zapomněl začít včas brzdit, hlavou narazil do konstrukce osvětlení a před zraky šesti tisíc diváků si poranil tvář a oko.
Když pak visel v postroji deset metrů nad zemí a snažil se nějak dostat dolů, zaslechli ho, jak říká: "No, skvěle mi tedy není." Pak poprosil o kapesník a dodal: "Poranil jsem si oko. Není to vážné. Hrozně se omlouvám."

Tady byl ještě Hugh Jackman plný optimismu a rozdával úsměvy na všechny strany.
Tady byl ještě Hugh Jackman plný optimismu a rozdával úsměvy na všechny strany.
Oprah Winfreyová herce utěšovala a snažila se celou situaci převést v zábavnou vložku celé talk-show.
Oprah Winfreyová herce utěšovala a snažila se celou situaci převést v zábavnou vložku celé talk-show.

Kamery na chvilku přestaly natáčet, zatímco akčního Jackmana vyprostilo šest záchranářů a herec s nimi nakrátko odešel ze scény. Když se objevil s flastrem pod okem, řekl americké moderátorce Oprah Winfreyové:
"Jel jsem dolů, všem jsem mával, díval se na přístav, viděl jsem tátu, děti a vás… Pak jsem začal brzdit a najednou rána." Také zažertoval o tom, že by ten kousek býval mohl dělat Bono, frontman U2, který se v show také objevil. Ale organizátoři si prý nemohli dovolit pojištění.

Jackman se po ošetření s jedním z paramediků i objal.
Jackman se po ošetření s jedním z paramediků i objal.
Jackman bral svůj nepříliš povedený vstup na jeviště sportovně.
Jackman bral svůj nepříliš povedený vstup na jeviště sportovně.

ZDROJ: Novinky.cz

Hugh je tváří Lipton ice tea

21. února 2010 v 18:46 | AnneTodd
Hugh Jackman semknul rty s herečkou Ana de la Reguera při natáčení na pláži Grumari pro Lipton ledový čaj v Riu de Janeiru, Brazílie.

JustJared.com mohou pouze říci, že režisér Michael Gracey řídí tento projekt.

Hugh je tváří Lipton Ice Tea na příští tři roky. Bydlí v luxusním hotelu Copacabana Palace s celou svou rodinou.Sexy tělo díky józe

26. ledna 2010 v 9:49 | AnneTodd
Hugh nenechává svaly zahálet ani na dovolené a své sexy tělo si protahuje při józe, kterou cvičí přímo na pláži.

Hugh, zřejmě neunesl skutečnost, že ho minulý rok v NMP porazil Johnny Depp, který titul získal dokonce již podruhé. Poprvé to bylo v roce 2003.
Doufal, že to bude znovu on, kdo si titul odnese. Na otázku redaktora magazínu People, kdo bude letos tím nejhezčím mužem, pár týdnů před vyhlášením sebevědomě odpověděl: "Já! Chci být prvním, kdo ji získá dvakrát po sobě. Bylo by to fantastické."
Bohužel, jeho přání stát se dvakrát za sebou nejkrásnějším mužem planety, nebylo vyslyšeno a Hughovi zbyly jen oči pro pláč.
Ani tato "prohra" mu však nesebrala chuť trápit své tělo tělocvikem. Hugh si totiž na svém vzhledu i fyzické kondici zakládá a netají se tím, že si jde každé ráno v 8 hodin zacvičit. A jak je vidět, nezahálí ani na dovolené.Hugh: Chci být znovu NMP

26. ledna 2010 v 9:47 | AnneTodd
Předloni se stal nejkrásnějším mužem současnosti Hugh. Hlavní hrdina filmů Wolverin a Austrálie přiznal v magazínu People, že se koruny krále krásy vzdál jen velmi nerad. A věří dokonce, že mu titul nejhezčího mezi muži udělí opět.
Minulý rok na otázku magazínu People, kdo bude nejhezčím mužem, Hugh okamžitě odpověděl: "Já! Chci být prvním, který ji získá dvakrát po sobě, kamaráde. Bylo by to fantastické."

Přesto si ale Jackman nemyslí, že je jediným krasavcem a věří, že by si titul zasloužila i řada dalších kolegů. "Myslel jsem si (po získání titulu), že jsou tu tisíce jiných chlapů, kteří si to zaslouží. Ale byl to skvělý rok. A teď jsou veškeré tlaky a očekávání pryč. Můžu být zase rozteklý," žertoval nakonec Hugh.


Hugh-tetování

24. ledna 2010 v 10:52 | AnneTodd
Hugh Jackman má tetování nahé mořské panny na předloktí pravé ruky, ale nenechte se vystrašit, to není skutečné!

Spolehlivý zdroj JustJared.com říká, že má tetování právě pro hru na Broadwayi, "Steady Rain," ve které hraje spolu s Danielem Craigem. Hugh nosí krátké rukávy celé představení, takže můžete vidět tetování celou dobu.

"Denny (jeho postava ze hry) si nechal udělat tetování, ještě než se oženil," říká zdroj.

Podle Variety, show dosáhla 3 milionů dolarů, lidé kteří využili exkluzivní předprodej si mohli ještě koupit lístky.

Taky jste tak rádi že je to jen nepravá malůvka?
Prosím kopírujte se zdrojem překládala jsem to sama. 
 

Reklama
Reklama