Leden 2010

Sexy tělo díky józe

26. ledna 2010 v 9:49 | AnneTodd |  Články
Hugh nenechává svaly zahálet ani na dovolené a své sexy tělo si protahuje při józe, kterou cvičí přímo na pláži.

Hugh, zřejmě neunesl skutečnost, že ho minulý rok v NMP porazil Johnny Depp, který titul získal dokonce již podruhé. Poprvé to bylo v roce 2003.
Doufal, že to bude znovu on, kdo si titul odnese. Na otázku redaktora magazínu People, kdo bude letos tím nejhezčím mužem, pár týdnů před vyhlášením sebevědomě odpověděl: "Já! Chci být prvním, kdo ji získá dvakrát po sobě. Bylo by to fantastické."
Bohužel, jeho přání stát se dvakrát za sebou nejkrásnějším mužem planety, nebylo vyslyšeno a Hughovi zbyly jen oči pro pláč.
Ani tato "prohra" mu však nesebrala chuť trápit své tělo tělocvikem. Hugh si totiž na svém vzhledu i fyzické kondici zakládá a netají se tím, že si jde každé ráno v 8 hodin zacvičit. A jak je vidět, nezahálí ani na dovolené.
Hugh: Chci být znovu NMP

26. ledna 2010 v 9:47 | AnneTodd |  Články
Předloni se stal nejkrásnějším mužem současnosti Hugh. Hlavní hrdina filmů Wolverin a Austrálie přiznal v magazínu People, že se koruny krále krásy vzdál jen velmi nerad. A věří dokonce, že mu titul nejhezčího mezi muži udělí opět.
Minulý rok na otázku magazínu People, kdo bude nejhezčím mužem, Hugh okamžitě odpověděl: "Já! Chci být prvním, který ji získá dvakrát po sobě, kamaráde. Bylo by to fantastické."

Přesto si ale Jackman nemyslí, že je jediným krasavcem a věří, že by si titul zasloužila i řada dalších kolegů. "Myslel jsem si (po získání titulu), že jsou tu tisíce jiných chlapů, kteří si to zaslouží. Ale byl to skvělý rok. A teď jsou veškeré tlaky a očekávání pryč. Můžu být zase rozteklý," žertoval nakonec Hugh.Hugh Jackman Firemaker! Jay Leno Show (6 january 2010)

25. ledna 2010 v 9:18 | annetodd |  Videa

Dávám sem video ze 6.1. 2010, kdy byl Hugh na rozhovoru s Jayem Leno....bylo to užasné interwiev....mluvil o ,,A Steady Rain" jak se mu úžasně spolupracuje s Danielem Craigem a jak ho má rad XD....akorát autor to zablokoval....takže sem dávám jen útržek z toho jak Hugh žongloval s ohněm.


Hugh-tetování

24. ledna 2010 v 10:52 | AnneTodd |  Články
Hugh Jackman má tetování nahé mořské panny na předloktí pravé ruky, ale nenechte se vystrašit, to není skutečné!

Spolehlivý zdroj JustJared.com říká, že má tetování právě pro hru na Broadwayi, "Steady Rain," ve které hraje spolu s Danielem Craigem. Hugh nosí krátké rukávy celé představení, takže můžete vidět tetování celou dobu.

"Denny (jeho postava ze hry) si nechal udělat tetování, ještě než se oženil," říká zdroj.

Podle Variety, show dosáhla 3 milionů dolarů, lidé kteří využili exkluzivní předprodej si mohli ještě koupit lístky.

Taky jste tak rádi že je to jen nepravá malůvka?
Prosím kopírujte se zdrojem překládala jsem to sama.